« Geri    |    » Kurumsal
» VİZYON ve MİSYON

Vizyonumuz

Faaliyet gösterdiğimiz Bitki Besleme sektöründe Türkiye’nin yönlendirici güçlerinden biri olmaktır.

Misyonumuz

Firmamızın belirlenmiş ilkelerine bağlı kalarak, faaliyet alanına iyi odaklanmak, bu alanda en kaliteli ürün ve hizmet üretimini gerçekleştirerek, lider kurum haline gelmek; bunu yaparken de müşterilerimizden tedarikçilerimize, çalışanlarımızdan topluma kadar tüm paydaşlarımız için değer yaratmaktır.

Değerlerimiz

Faaliyetlerimizi aşağıdaki değerler çerçevesinde sürdürmeyi, ülkemizin ve toplumumuzun faydası ve geleceği için bir sorumluluk olarak kabul ederiz:

✓ Geleceğimizin, Türk tarımının geleceği ile aynı düzlemde olduğunu kabul ederiz. İşimizi büyük oranda tarım sektörünün gelişmesine katkı sağlayacak bir hizmetler bütünü olarak ele alırız.

✓ Emeğe saygı duyarız. Çiftçinin alınterinin son damlasına kadar değer kazanması için çalışır, ona en yüksek verimi elde etmesini sağlayacak ürün ve hizmetleri sunarız.

✓ Çalışanlarımızın, paydaşlarımızın ve varlık nedenimiz olan çiftçilerimizin eğitimine yönelik her türlü etkinliği destekleriz.

✓ Biz, çalışanlarımız ve bayilerimizle, gücünü değerlerinden üreten, büyük ve birbirine sıkıca düğümlenmiş bir aileyiz.

✓ Ekip çalışmasına önem veririz. Büyük başarıların ancak takım ruhuyla ve toplam kalite yönetimi ile kazanılabileceğine inanırız.

✓ Yenilikçi ürün, hizmet ve uygulamalarla ve sürekli gelişim prensibiyle öncü rolümüzü ve liderliğimizi pekiştiririz. Uzmanlığa önem veririz. Yaptığımız işi mükemmelleştirmeye çalışırız ve ayrıntıya önem veririz. En iyiye ulaşan yolda, mükemmelliyet ayrıntıda gizlidir.

✓ Markamızı bir güven sembolü haline getiren ilkelerimizden ve kurumsal değerlerimizden asla taviz vermeyiz.

✓ Kalitenin, müşterinin en doğal hakkı olduğuna inanırız. Toplam kalite anlayışıyla müşterilerimize en rekabetçi koşullarla en iyi ürün ve hizmetleri sunarız.

✓ İnsana verdiğimiz değeri, iş güvenliği uygulamalarımızla somutlaştırırız. Çalışanlarımızın güvenle çalışmasını sağlayacak koşulları yaratmak için gereken önlemleri alırız.

✓ Gelecek nesillere daha yaşanabilir bir dünya bırakmak için faaliyetlerimizi çevreye duyarlılık ilkesi doğrultusunda şekillendiririz. Çevresel riskleri en aza indirmek üzere gerekli yatırımları yapar ve çevre bilincini çalışanlarımız arasında da geliştirecek önlemleri alırız.

✓ Toplumsal bilinci artırmaya yönelik sosyal sorumluluk projelerine, kültürel ve bilimsel faaliyetlere önem verir ve destekleriz.

Buraya tıklayarak firmamızın organik uygunluğunu, TURKGAP sitesinde çıkan ekranda TR-OT-013-MS-İ-27-İ-01/2017-008 sertifika numarasını girerek sorgulayabilirsiniz.

Lider Gübre Üretim ve Pazarlama Ltd. Şti.
Organize Sanayi Bölgesi, 1. Kısım Antalya Bulvarı No:13 Döşemealtı Antalya-TÜRKİYE
+90 242 321 19 98
info@lidergubre.com.tr

T.C. 5262 Sayılı Organik Tarım Kanunu ve İlgili Organik Tarımın Esasları ve Uygulamasına ilişkin Yönetmeliğe uygun olarak üretilmiş olup, TR-OT-013 kod numaralı TURKGAP Tarım Uygulamaları Kontrol ve Sertifikasyon Hiz. Ltd. Şti. tarafından kontrol edilerek sertifikalandırılmıştır.

İşletmenin Organik Tarım Kodu: TR-OT-013-İ-27
Müteşebbis Sertifika No: TR-OT-013-MS-İ-27-İ-01/2019-006

Tüm hakları Lider Gübre’ye aittir, izinsiz kullanılamaz © 2008 - 2018
Tasarım Ajansweb