« Geri
» TERİMLER ve ŞARTLAR

Lider Gübre Ltd. Şti. web sitesine Hoşgeldiniz! Bu Web sitesi, Lider Gübre Ltd. Şti. ürünleri ve hizmetleri hakkında genel bilgi vermek için tasarlanmıştır. Bu terim ve şartlara uyarsanız, bu Web sitesini kullanabilirsiniz.

Bu terimler ve şartları dikkatle incelemek için birkaç dakika ayırınız. Web sitesine girerek ve kullanarak bu terimleri ve şartları izlemeyi ve onlara bağlı kalmayı kabul ediyor musunuz. Bu terimleri ve şartları izlemeyi ve onlara bağlı kalmayı kabul etmiyorsanız, bu Web sitesinden malzemelere giriş yapamaz, kullanamaz ve yükleyemezsiniz.

Bu Terimler ve Şartlar Değişebilir

Lider Gübre Ltd. Şti.´nın, önceden haber vermeksizin, herhangi bir zamanda terimler ve şartları değiştirmek veya güncelleştirmek hakkı mahfuzdur. Herhangi değişikliğe uyarak Web sitesini kullanmanız değiştikçe terimler ve şartlara bağlı olmanız ve izlemeniz hakkında anlaşmanızı teşkil etmektedir. Bu nedenle bu Web sitesini her kullanışta bu terimler ve şartlara bakmanızı teşvik ederiz. Bu terimler ve şartlar en son 13/11/2013 günü değiştirilmiştir.

Kopyalama Hakkı Bildirimi ve Kısıtlı Ruhsat

Bu Web Sitesi altında işittiğiniz ve gördüğünüz her şey (içerik) yani metinler, fotoğraflar, resimler, grafikler, ses klipleri, video klipleri ile ses ve görüntülü klipler dahil olmak üzere, uygulanabilir kopyalama hakkı yasal ve anlaşma hükümleri tarafından kopyalama hakkına uymaktadır. İçerikte kopyalama hakları, Lider Gübre Ltd. Şti. veya bağlı kuruluşlarına veya Lider Gübre Ltd. Şti. tarafından malzemelerini Lider Gübre Ltd. Şti.´ne telif hakkı veren üçüncü taraflara aittir. Bu sitenin toplam içeriği, T.C Hukuku ve uygulanabilir kopyalama hakkı yasal ve anlaşma hükümlerine göre bir kolektif eser gibi kopyalama hakkına sahiptir ve Lider Gübre Ltd. Şti.; içeriğin seçilmesi, koordinasyonu, düzenlenmesi ve zenginleştirilmesinde kopyalama hakkını elinde bulundurmaktadır. Aşağıdakilere uyarsanız sitenin içeriğinin seçilen kısımlarını yükleyebilir, saklayabilir, basabilir veya çoğaltabilirsiniz:

(1)Kişisel, ticari olmayan ve Lider Gübre Ltd. Şti. ile ilgili işleriniz için içeriği kullanamazsınız, (2)Herhangi diğer İnternet sitesinde, içeriğin herhangi bir kısmını yayınlayamaz veya basamazsınız, (3)İçeriğin herhangi bir kısmını başka diğer medya içinde ve üstünde yayınlayamaz veya ses yayını yapamazsınız, (4)Herhangi bir şekilde içeriği değiştiremez veya iptal edemez veya kopyalama hakkı veya marka bildirilerini veya gizlilik bildirimlerini değiştiremez veya iptal edemezsiniz

Yukarıda açık şekilde ifade edilenlerin dışında önceden Lider Gübre Ltd. Şti. izni olmadan bu Site içeriğini tümden veya kısmen kopyalayamaz, yükleyemez, basamaz, yayınlayamaz, gösteremez, dağıtamaz, iletemez, çeviremez, ekleyemez, güncelleştiremez, kısaltamaz, genişletemez veya herhangi diğer biçimde dönüştüremez veya alıntı yapamazsınız.

Yukarıda açık şekilde ifade edilenlerin dışında, bu siteden içeriği yüklediğinizde yüklenen ve iletilen içerikte hiçbir hakkınız, sahipliğiniz veya çıkarınız iletilemez. Kısıtlı, tek olmayan yukarda bahsedilen ruhsatların dışında, bu terimler ve şartlar veya Web sitesinde içeriği olan hiçbir şey; bir ruhsatı, veya yorumu veya savunmayı engelleyici bir şeyi veya kopyalama hakkı altında diğer bir hakkı, markası, telif hakkı, veya diğer Lider Gübre Ltd. Şti. veya herhangi üçüncü tarafın diğer ruhsatı veya başka şekilde anlaşılmamalıdır.

Marka Bildirimi

Bu Web sitesinde tüm markalar, hizmet işaretleri, ve logolar ("Markalar") Lider Gübre Ltd. Şti., veya yan kuruluşları ile Lider Gübre Ltd. Şti., veya yan kuruluşlarına markalarını tescil ettiren üçüncü tarafların kayıtlı veya kayıtsız markalarıdır. Bu terimler ve Şartlar altında belirtilenlerin dışında, önceden Lider Gübre Ltd. Şti.´nın yazılı iznini almadan herhangi markayı yeniden üretemez, gösteremez veya başka şekilde kullanamazsınız.

İstenmeden Verilmiş Fikirler

Bu Web sitesiyle ilgili öneri veya eleştirileriniz için Lider Gübre Ltd. Şti. size açıktır. Yorumlar, eleştiriler, fikirler, sorular, tasarılar, veriler ve benzerleri gibi bu Web sayfasından Lider Gübre Ltd. Şti.´ya verilen tüm malzeme ve bilgiler, GİZLİ OLMAYAN ve KİŞİYE ÖZEL OLMAYAN gibi ele alınacaktır. Bu yüzden sizden kısıtlı olmaksızın, herhangi özel bilgiler ile ürün fikirleri, bilgisayar kodu veya orijinal sanat eseri gibi diğer yaratıcı malzeme dahil bizden istemediğiniz fikir ve malzemeleri göndermemenizi istiyoruz. Lider Gübre Ltd. Şti. aracılığıyla bu Web sitesine iletileri ve/veya malzemeleri vermekle teslim ettiğiniz bilgi ve/veya malzemelerde ücretsiz olarak tüm dünya hakları, tüm kopyalama hakkı, patent hakkındaki haklar, çıkarlar ve sahiplikten, Lider Gübre Ltd. Şti.´yı atamış oluyorsunuz. Lider Gübre Ltd. Şti. bu Web sitesi aracılığıyla verdiğiniz bilgi ve malzemeler ile herhangi amaç için o bilgi ve malzemelerdeki; fikir, kavram, know-how, veya teknikleri geliştirme, imal etme ve pazarlama ürünleri dahil ancak onlarla kısıtlı olmamak üzere kısıtlama olmaksızın böyle bilgi ve malzemeleri kullanmaya ve hiçbir şekilde size tazminat ödememeye hak kazanacaktır. Ancak Lider Gübre Ltd. Şti. Web sitesi aracılığıyla verdiğiniz bilgi veya malzemeleri hiçbir şekilde kişinin özelliği yasalarını ihlal edici biçimde kullanmayacaktır. Lider Gübre Ltd. Şti. aşağıdakiler dışında verdiğiniz bilgi ve malzemeler gerçeğini afişe etmeyecek ve adınızı ifşa etmeyecektir:

a) ancak adınızı kullanmanız için siz izin verirsiniz
b) bu sitenin belli bir bölümünde verdiğiniz malzeme veya bilginin yayınlanacağını veya adınızın belireceğini size önceden bildiririz veya
c) bu şekilde yapmaya kanun tarafından mecbur bırakılırız.

Teslim ettiğiniz bilgi ve malzemelerin doğruluğu ve kesinliği dahil ancak onlarla kısıtlı olmaksızın iletilmesinde kapsanan bilgi veya diğer içerikten siz sorumlusunuz.

Üçüncü Taraf Bilgisi

Bu sitede mevcut bilgi, yazı ve diğer malzemelerin bazıları herhangi üçüncü taraf haberleri, stok ihale hizmetleri gibi Lider Gübre Ltd. Şti.´ne üçüncü taraflar tarafından sağlanmıştır. Pratik olduğu yerlerde, fikrimizce bu üçüncü taraf malzemelerinin kaynağı tanımlanmalıdır. Bu üçüncü taraf malzemeleri, sadece sizin ilginiz ve kolaylığınız içindir. Lider Gübre Ltd. Şti. bu malzemeler veya onların satıcıları için güvence vermez. Lider Gübre Ltd. Şti. bu malzemenin sağlam, geçerli, doğru ve güvenilir olmasını temsil etmez. Lider Gübre Ltd. Şti., konulan üçüncü taraf bilgilerinin herhangi kullanım için sorumluluğunu kabul etmemektedir.

Diğer Web Sitelerine Bağlantılar

Bu site, Lider Gübre Ltd. Şti. tarafından işletilmeyen bağlantıları kapsamaktadır. Bu bağlantılar sadece sizin ilginiz ve kolaylığınız içindir ve bu üçüncü taraf Web siteleri veya herhangi operatörleriyle birlikte bağlantıları hakkında güvence vermez. Lider Gübre Ltd. Şti. bu üçüncü taraf sitelerini kontrol etmemektedir. Bu Web sitelerine, sadece kendi riskiniz açısından girer ve kullanırsınız.

Ürün Bilgisi:

Bu Web sitesinde kapsanan veya alakalı olan herhangi bilgi, sadece Lider Gübre Ltd. Şti. ile ürün ve hizmetlerini tanıtmaktan başka şekilde yorumlanmamalıdır. Ürün ve hizmetler hakkında özel öneri ve talimatlar için, Lider Gübre Ltd. Şti. ile doğrudan iletişim kurunuz. Bir mahsul korunması veya tohum ürünü kullanma amacında olan kişiler, ürüne eşlik eden etiketi okumalı ve onları izlemeli ve o ürünün kullanımıyla ilgili uygulanabilir yasa ve nizamlara riayet etmelidir. Herhangi mahsul korunması ürününü kullanmadan önce onun kullanım için ülkenize kaydedildiğinden emin olunuz.

Küresel Mevcudiyet

Farklı ülkelerin farklı hukuksal şartları ve düzenlemeleri bulunduğundan bazı ürünler bazılarında mevcut, bazılarında değildir. Bu site ülkenizde bildirilmemiş veya olmayan Lider Gübre Ltd. Şti. ürünlerine, hizmetlerine ve programlarına, referansları veya çapraz-referansları içermektedir. Bu referanslar, Lider Gübre Ltd. Şti.´nin ülkenizde böyle ürün, hizmet veya programlarınızın olduğunu bildirmek niyetinde olduğu şeklinde yorumlanmamalıdır. Sizde mevcut ürünler, hizmetler veya programlar hakkında herhangi bir sorunuz olduğu takdirde Lider Gübre Ltd. Şti. veya yerel Lider Gübre Ltd. Şti. satış temsilcinizle bağlantı kurabilirsiniz.

Web Sitesini Değiştirme Hakkı

Lider Gübre LTD. ŞTİ. önceden bildirimi olmadan herhangi bir nedenden, herhangi bir zamanda, bu web sitesinin içerik ve fonksiyonelliğini değiştirmek veya bu web sitesine girişi kısıtlamak veya bu web sitesini kapatmak hakkını saklı tutmakta olup herhangi bir şekilde böyle değişikliklerin muhtemel sonuçlarından sorumlu tutulmayacaktır.

Yatırıma Bir Davet veya Teklif Olmama

Bu Web sitesinde bilgiler, yatırıma bir davet veya teklif olma veya Lider Gübre Ltd. Şti.´nin hisseleri ve diğer garantilerinin alış verişini teşkil etmemektedir ve öyle yorumlanmamalıdır. Böyle bir teklif veya davet ne yapılır, ne de istenir. Hisse fiyatları ve bu hisselerden gelirler, herhangi bir zamanda yükselebilir veya eksilebilir ve muhtemel yatırımcılar geçmiş performansın mutlaka gelecek performansının bir göstergesi olmayacağından haberdar olmalıdır. Muhtemel yatırımcılar herhangi yatırım kararından önce bağımsız mali danışmanlık aramalıdırlar.

Geleceğe Yönelik Beyanlar

Web sitemiz geleceğe yönelik beyanlar, yani inançlarımız ve beklentilerimiz hakkında beyanlar dahil, ancak tarihsel gerçek olmayan beyanlar içerebilir. Bu beyanlar mevcut planlar, tahminler ve projeksiyonlara dayalı olup bu yüzden okuyucular onlara yersiz bir güvenlik beslememelidir. Bu beyanların çoğu, Lider Gübre Ltd. Şti. kontrolü dışında içinde mevcut riskler ve belirsizlikler kapsamaktadır. Geleceğe yönelik beyanlar sadece yapıldığı gün itibariyle konuşulmuştur ve yeni bilgiler ve gelecekteki olayların ışığı altında onları güncelleştirme sorumluluğunu yüklenmemekteyiz

GARANTİLERİN KABUL EDİLMEYİŞİ

Bu web sitesi herhangi bir tür garantiler olmadan "olduğu gibi", "var olduğu gibi" esasından hazırlanmıştır. Uygulanabilir hukuka göre en yaygın biçimde Lider Gübre Ltd. Şti. ve yan kuruluşları ticaret yapma, özel bir amaç için uygunluk, ihlal etmemenin imalı yorumu dahil ancak onlarla kısıtlı olmayan açık seçik, imalı ve resmi tüm garanti vermeleri kabul etmemektedir. Öncekilere kısıtlama getirmeden Lider Gübre Ltd. Şti., bu web sitesinin özel bir mekân ve zamanda hazır olmasının, veya işleminin kesilmeksizin veya hatasız olarak çalışmasını temsil etmez ve garantisini vermez. Lider Gübre Ltd. Şti., bu site içeriğinin kirletici veya tahrip edici özellikler gösteren virüsler, kurtçuklar ve diğer kodların bulunmadığını garanti etmez. Lider Gübre Ltd. Şti., doğru ve güvenilir bilgi sağlamak için özen gösterdiği halde, bu web sitesinde yer alan bilgiler güncel olmayabilir, eksik olabilir, eksikleri bulunabilir ve yazım hataları içerebilir. Lider Gübre Ltd. Şti. bu web sitesinde yayınlanan herhangi bilgi veya bu web sitesinin kullanımı, geçerliliği, doğruluğu, güncelliği, veya güvenilirliği ya da kullanımının sonuçları ve diğerleri hakkında garanti vermez ve bunları temsil etmemektedir.

SORUMLULUĞUN KISITLANMASI

Bu web sitesi kullanımınız kendi riskinizdir. Hiçbir koşullar altında Lider Gübre Ltd. Şti., yan kuruluşları, veya onların yöneticileri, memurları, çalışanları, veya temsilcilikleri. Bu web sitesi üzerinde sağlanan bilgi üzerinde sizin güveniniz veya bu siteyi kullanımınız veya kullanamamanız, siteye erişebilmenizle bağlantılı veya bunun sonucu olarak dolaylı dolaysız kayıp ve hasarlardan sorumlu değildir; bu özellikle Lider Gübre Ltd. Şti. ürün ve hizmetlerine ilgilerde geçerlidir. Bu; verilerin, kazancın veya kârın kaybı dahil, ancak onlarla kısıtlı olmaksızın dolaylı veya dolaysız, genel, özel, kaza eseri veya sonuç eseri, örnek veya başka türden hangi şekilde olursa olsun, tüm kayıplara veya hasarlara uygulanan sorumluluğun anlaşılır kısıtlanmasıdır. Bu sorumluluğun kısıtlanması, sözkonusu sorumluluk anlaşmaya, ihmal etmeye, haksız eyleme, sıkı sorumluluğa veya diğer nedene bağlı olsun olmasın, hatta Lider Gübre Ltd. Şti. ve yan kuruluşlarına bildirilsin bildirilmesin veya böyle hasarların olasılığı bilinsin bilinmesin uygulanmaktadır. Bazı ülkeler veya belli ülkelerin bazı politik alt bölümleri, yukarıda hazırlanan sorumluluğun kısıtlanmasına imkân vermediğinde size de uygulanmayabilir. Bu sorumluluğun kısıtlanmasının herhangi bir kısmı, herhangi bir nedenden geçersiz veya zorlayıcı olmadığı diğer durumlarda, sorumluluk için Lider Gübre Ltd. Şti. ve/veya yan kuruluşlarının kısıtlanan toptan sorumluluğu 100 Doları ($ 100.00) aşmayacaktır.

Eksiksiz Anlaşma

Bu anlaşma bu Web sitesine girişiniz ve/veya kullanımınızla ilgili siz ve Lider Gübre Ltd. Şti. arasındaki eksiksiz anlaşmayı teşkil etmektedir.

Etkin Tarih

Yukarıda belirtilen terim ve şartlar, 03/11/2013 olarak etkindir.

Buraya tıklayarak firmamızın organik uygunluğunu, TURKGAP sitesinde çıkan ekranda TR-OT-013-MS-İ-27-İ-01/2017-008 sertifika numarasını girerek sorgulayabilirsiniz.

Lider Gübre Üretim ve Pazarlama Ltd. Şti.
Organize Sanayi Bölgesi, 1. Kısım Antalya Bulvarı No:13 Döşemealtı Antalya-TÜRKİYE
+90 242 321 19 98
info@lidergubre.com.tr

T.C. 5262 Sayılı Organik Tarım Kanunu ve İlgili Organik Tarımın Esasları ve Uygulamasına ilişkin Yönetmeliğe uygun olarak üretilmiş olup, TR-OT-013 kod numaralı TURKGAP Tarım Uygulamaları Kontrol ve Sertifikasyon Hiz. Ltd. Şti. tarafından kontrol edilerek sertifikalandırılmıştır.

İşletmenin Organik Tarım Kodu: TR-OT-013-İ-27
Müteşebbis Sertifika No: TR-OT-013-MS-İ-27-İ-01/2019-006

Tüm hakları Lider Gübre’ye aittir, izinsiz kullanılamaz © 2008 - 2018
Tasarım Ajansweb